Life, Elegance, R-Line
Yeni Tiguan Allspace. Her Hayale Yer Var.

Yeni Tiguan Allspace’in, Tiguan’dan 22 cm daha uzun gövdesi ona yalnızca güçlü ve ağırbaşlı bir görünüm kazandırmakla kalmıyor, rahat ve keyifli yolculukların yanı sıra geniş bir bagaj hacmini de beraberinde getiriyor. Üstelik Yeni Tiguan Allspace’te sunulan 3. koltuk sırası, 7 kişiye kadar geniş aileler için oldukça kullanışlı. Kısacası Yeni Tiguan Allspace, herkes ve her plan için her zaman hazır.

Dinamik bir görünüm.

Yeni Tiguan Allspace’in ultra yüksek teknolojili ve yapay zeka algoritmalarıyla yönetilen IQ.LIGHT – LED Matrix farları aktif sürüş güvenliğini en üst düzeyde destekler. Sistem donanımında bulunan bağımsız LED modüller, sürüş, hava ve yol durumuna bağlı olarak bağımsız şekilde hareket edebilir ya da Dinamik Uzun Far Asistanı “Dynamic Light Assist” ile birleştiğinde trafikteki diğer araçların sürücülerinin gözlerini kamaştırmamak için kısmen açılıp kapanabilir. Bu esneklik size her koşulda optimum ışık dağılımı sağlarken, sürüş sırasında sadece sizi değil, önünüzdeki veya arkanızdaki herkesi rahatlatır.

Tüm ailenize yer var.

Yeni Tiguan Allspace gerçek yolculuk konforunu size ve tüm sevdiklerinize oldukça cömert bir biçimde sunar. Yeni Tiguan Allspace, üçüncü koltuk sırası sayesinde yedi kişiye kadar oturma alanına ve 760 litreden 1.920 litreye kadar arttırılabilen bir bagaj hacmine sahiptir. Maksimum 1,60 m boyuna sahip yolcular için ideal bir oturma hacmi sunan üçüncü koltuk sırası, kullanılmadığı durumlarda katlanarak bagaj zemininin altında kaybolur.

Esnek, verimli ve güçlü.

Yeni Tiguan Allspace’in motorları güçlü olduğu kadar ekonomik de. Bu nedenle otomobil kullanmayı seven; fakat yakıt tüketimini düşük tutmak isteyenler için Yeni Tiguan Allspace TSI, mükemmel bir seçenek.

Turboşarjlı Kademeli Enjeksiyon “TSI” teknolojisi, turbo boşluğuna sahip olmayan, en alt devirlerde dahi devreye girebilen hafif ve etkin bir egzoz turboşarjı ile Volkswagen‘in geçmiş FSI motorlarından gelen direkt benzin enjeksiyon sistemini birleştirir. Bu sayede çok daha küçük motor hacimlerinden, çok daha fazla beygir gücü (PS) ve çekiş gücü (Tork) elde edilir.

Defalarca Uluslararası Yılın Motoru “Engine of the Year” ödülü kazanan Volkswagen‘in efsanevi TSI motorlarını denemeden, yüksek performansı, düşük tüketimle birleştiren gerçek bir modern benzinli motorla karşılaşmamışsınız demektir.

KURUMSAL
SATIŞ
SERVİS
ÜYE OLUN
Kampanya ve fırsatlardan faydalanmak için e-posta adresinizi yazın.

    © Acarlar Otomotiv.
    Tüm hakları saklıdır.

    baskaisler_logo_footer_v3