Style, Life, Impression, Cargo
Onun kendine ait bir tarzı var.

Caddy’nin gövde rengi kapı kolu, tamponları ve piano black yan aynaları olabildiğince göz alıcı. Işık ve görüş paketi otomatik yanan farlar,far sensörü, yağmur sensörü ve eve geliş evden çıkış fonksiyonuyla hem güvenliğiniz hem de konforunuz için Caddy’de. Tek hareketle aynaları katlayın ya da soğuk havalarda oluşan buğuları çözün.Caddy’nin elektrikli katlanabilir ve ısıtmalı yan aynaları en şık özelliklerinden biri. Caddy’nin dış görünüşündeki en göz alıcı parçalardan biri de gümüş renkli tavan çıtaları.

İçine bir göz atmanız teknolojisini anlamanız için yeterli.

Caddy’nin koltuğuna oturun ve yeni dijital gösterge paneline şöyle bir bakın. Bilmek istediğiniz tüm bilgiler ve beklediğiniz her yenilik onda var. Dijital Gösterge Paneli tüm verileri yüksek çözünürlüklü TFT LCD panel üzerine yansıtıyor ve beş farklı görünümle sistemi kendi tercihlerinize göre uyarlamanızı sağlıyor. Siz hızlandıkça direksiyon sertleşiyor ve sürüş konforunun yanında yüksek güvenlik de sağlıyor. Radyo kumandalı deri kaplı yeni Servotronik Direksiyon, sürüş konforunuza konfor katıyor. Caddy’nin bir fonksiyonu çalıştırmak için tasarlanan düğmelerine parmağınızla dokunmanız yeterli. Sınıfında yalnızca onda olan Yeni Dokunmatik Tuş takımı hem fonksiyonel hem de çok şık.

Merak etmeyin , her zaman yanınızdayız.

Şehir içi acil frenleme özellikli “Front Assist” sistemi yayaları, bisikletlileri ve araçları tespit edip, sürücüyü tehlikeli durumlara karşı uyarıyor. Eğer sürücü zamanında tepki vermezse sistem otomatik frenlemeyle cevap veriyor ve gerekirse tehlikeli bir sürüş durumu varsa kaçınma manevrası bile yapabiliyor. Şerit takip asistanı “Lane Assist”, istenmedik şekilde şeritten çıkma nedeniyle oluşan kazaların önlenmesine yardımcı olur ve sürüş güvenliğini artırır. Aracın istenmedik bir şekilde şeritten çıkacağı sistem tarafından algılandığında, şerit takip asistanı “Lane Assist” sürücüyü görsel olarak uyarırken aynı zamanda direksiyonu geçici olarak devralarak aracı içinde bulunulan şeride doğru hafif bir şekilde yönlendirir. Sinyal verildiğinde ise otomatik devre dışı kalır.

Daha fazla keyif için daha fazla konfor.

Alerjen filtreli çift bölgeli klima sistemi – “Air Care Climatronic” klimasıyla Caddy’nin havasını anında değiştirebilirsiniz. İçini istediğiniz sıcaklığa getirmek için yalnızca klima düğmesine dokunup derecesini ayarlamanız yeterli. Caddy’nin ön ve arka tamponlarda bulunan sensörleri, nesneleri algılıyor ve sesli uyarı yaparak rahat bir şekilde park etmenize yardımcı oluyor. Park ederken ya da park yerinden çıkarken park mesafe sensörleri bir engel tespit ederse fren uygular. Caddy sahip olduğu Park Asistanı V3.0 kendi kendine park sistemiyle aracınızın direksiyon kontrolünü tamamen devralır ve ideal bir şekilde onu park eder. Hatta çok dar yerlerden kendi kendine çıkabilir. Arkasında herhangi bir hareket tespit ederse güvenlik için araç durur.