Kombi, Panelvan, Pikap
Karizmatik Transporter

Hem iş hayatınızı hem de gündelik hayatınızı kolaylaştıracak birçok özellikle donatıldı.Baştan aşağı yenilenen tasarımı, gövde rengi tamponu ve yan aynalarıyla yine göz alıcı, diğer tüm özellikleri sayesinde de güvenli ve konforlu. Transporter’da farların düzeni karşıdan gelen araçların gözlerini kamaştırmayacak şekilde ayarlandı. Gövde rengindeki dış dikiz aynalar, kontak anahtarı veya kokpitte yer alan ayna kumandası sayesinde tek bir hareketle kolayca katlanabiliyor.

Kuralları baştan yazmak için var.

Yeni iç mekânı son derece farklı ve kusursuz olan Transporter, bu özelliği sayesinde alışılagelmiş ticari araçların çok ötesinde. Aynı zamanda üstün teknolojik özellikleriyle de sürücüsüyle arasında güçlü bir bağ kuruyor. Elektronik kontrollü klimasıyla Transporter’ın içini kolayca istediğiniz sıcaklık seviyesine getirebilir, dereceyi kendiniz ayarlayabilirsiniz. Elektro mekanik servo direksiyon, hıza bağlı şekilde ayarlanan elektrikli bir güç destekli yardımcı direksiyondur ve sadece sürücünün ihtiyaç duyduğu anlarda devreye girer.

Transporter' da fonksiyon ve keyif bir arada.

Yenilenen radyo ve eğlence sistemi, yeni 6,5” dokunmatik renkli ekranıyla yolculuklarınıza eşlik ediyor. Yeni 6.5”lik dokunmatik ekrana sahip Composition Colour Radyosu şimdi çok daha. – Bluetooth, USB, AUX-IN ve SD kart girişi özellikleri bulunmaktadır. Telefonunuz size eşlik etsin.App-connect özelliğiyle akıllı telefonunuzu Yeni Transporter’a bağlayıp kesintisiz olarak birçok programı dokunmatik ekrandan yönetebilir, telefon görüşmelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz

7 ileri DSG otomatik vites

Tüm ailenin çıktığı en heyecanlı yolculuklar, DSG teknolojisiyle kesintisiz sürüş keyfi veriyor. Vites aralıklarını milisaniyeler içinde değişecek şekilde küçülterek daha yumuşak vites geçişleriyle sürüş konforunu artırıyor. DSG teknolojisi; manuel vitesin düşük yakıt tüketim özelliğini, ataklık ve sportiflik avantajlarını, otomatik vitesin rahatlığıyla bir araya getiriyor. DSG otomatik şanzımanda bulunan tiptronik özelliği, sportif kullanımı tercih edenler için vitesi manuel değiştirme olanağı sağlıyor.