Elegance, R-Line
Touareg. Tüm Gözler Üzerinde, Tüm Gözlerden Uzak.

İhtiyacınız olduğunda, ışık sizinle.

 

IQ.LIGHT – HD Matrix Farlar sadece geceleri daha iyi bir görüş sunmakla kalmaz, aynı zamanda size sürüş esnasında destek verir. IQ.LIGHT – HD Matrix Farlar, çeşitli sürüş koşullarına uyum sağlamak ve zengin ışık dağıtım seçeneklerine sahip olmak için her bir ön farda bağımsız olarak kumanda edilen 19 binden fazla LED segment sunar.

Yeni Touareg’inizin uzun farları açıkken trafik işaretlerini daha parlak görürsünüz, böylece otoyollarda çalışma olan kapatılmış şeritleri görmek ve ona göre aracınızı akan şeride sokmak kolaylaşır.

Göz kamaştırmayan, göz alıcı bir teknoloji.

Eşsiz bir kullanıcı deneyimi. Dijital Kokpit “Innovision Cockpit”

Yeni Touareg’in dijital iç mekanı sınırsız konfor ve eğlenceyi bir arada sunar. Tüm bilgilendirmeleri sürücünün görüş alanına yansıtan ve yolculuğunuzu daha keyifli hale getiren 12.3” Dijital Gösterge Paneli “Digital Cockpit Pro” ve 15” “Discover Pro Max” Navigasyon Sistemini bir arada sunar.
Gelecek karşınızda.

Aydınlatılmış Logoyla, Karanlıkta Bile Standartları Siz Belirleyin

Belirgin bir ışık projeksiyonu yansıtan IQ.LIGHT – HD Matrix farların yapabilecekleri açılır açılmaz fark edilir. Yeni Touareg’deki ışık imzası, radyatör ızgarası üzerindeki ışık şeridi ve kapılar açıldığında markanın logosunu zemine yansıtan alan aydınlatmasıyla tamamlanır. Ayrıca arkada yer alan Volkswagen logosu kırmızı renkte aydınlatılırken logodan farlara kadar uzanan ışık şeritleri de yer alır. Karanlıkları aydınlatan Yeni Touareg’i farketmemek elde değil
Durdurulamaz bir çekiş gücü.

En zorlu arazilerde bile üstün performans.

Off-Road Paketi ile Yeni Touareg’inizin arazi kabiliyetlerini iyileştirin. 7 adet standart sürüş modunun yanında çakıl ve kumda da motor ve vites ayarlarını koşullara uygun hâle getirir ve üstün bir kullanıcı deneyimi sunar.

  •  Radyatör, akü, gövde altı ve yakıt deposu için daha yüksek koruma.
  •  90 litreye kadar yakıt alabilen depo daha fazla menzil sunar.
  •  Kum ve çakıl zeminde seyir için özel sürüş modları.
  •  4MOTION.
  •  Havalı Süspansiyon.
  •  Dört tekerlekten yönlendirme ” AWS”