Servis, Okul, Panel Van
Konforlu, güvenli ve mutlu yolculuklara yeni bir adım.

Gece mükemmel görmenizi, gündüz ise diğer sürücüler tarafından kolayca görünmenizi sağlayan LED far seçeneği, Crafter’ın şık tasarımını tamamlıyor. Ekstra uzun şasili modellerde bulunan köşe aydınlatmalı ön sis farları dönüşlerde görüş açınızı genişletirken aynı zamanda Crafter’ın etkileyici yüzünün altını çiziyor. Araç içinden katlanan LED ışıklı yan aynalar, siz yokken kendilerini korumaya alıyor. Sıkışmaya karşı çift güvenlik sistemli otomatik kayar kapı ve basamak ile çocuklarınız emin ellerde.

Yolcular rahatına baksın, siz de keyfinize...

Direksiyonun başına geçtiğinizde ihtiyacınız olan her şeyin üzerinde olduğunu göreceksiniz. Sürüşünüzü etkilemeyecek şekilde tasarlanan ön konsolu, son derece kullanışlı ve rahat. Yenilenin iç tasarımı, ergonomik koltuklarıyla da yolculuklar daha keyifli. Ekstra uzun şasili modellerde bulunan ErgoComfort körüklü sürücü koltuğu ile konforlu bir sürüş keyfi sizi bekliyor. AGR Sertifikalı, 14 farklı yöne ayarlanabilen, sırt, bel, baldır desteği gibi birçok konforlu kullanım özelliği sunan, sürücü ağırlığına göre ayarlanabilir süspansiyonlu.

Herkes arkasına yaslansın ve keyfine baksın.

İş dünyası için konfor ne kadar önemliyse, Crafter Servis için de o kadar önemli. Benzersiz özellikler ve konforlu bir yolculuk için gerekli tüm altyapı Crafter Servis’te. Crafter Servis koltuğuna oturan yolcular, yolun nasıl geçtiğini anlamıyor. Trafik sıkışıklığında ya da uzun yolculuklarda, Yeni Crafter Servis’in sunduğu üst düzey konforla rahatlarına bakıyor. Crafter, iç tasarımına uyumlu olarak hazırlanmış perdeleriyle şık bir ortam sunuyor. Motor suyuyla çalışan özel ısıtma sistemi ve üfleme fanları sayesinde yolcu bölümünde daha hızlı ve etkin ısıtma sağlanıyor. Crafter’ın yolcu bölümünde bulunan LED aydınlatma sistemi, ayarlanabilen beyaz ışık seviyesi ve mavi renk seçeneği ile konforlu yolculuklar sunuyor.

Sınıfında tek. 8 ileri tam otomatik vites.

Sınıfında yalnızca Crafter tarafından sunulan 8 ileri tam otomatik tork konvertörlü vites seçeneği, yumuşak ve sarsıntısız vites geçişleri ile hem yakıt tüketimini azaltıyor hem de hızlı ivmelenme sağlıyor. Crafter motorları en yüksek performans gereksinimlerini karşılarken, verimlilik ve çalışma güvenilirliğini düşünür. Size tüm motor seçenekleriyle maksimum güç, düşük yakıt tüketimi sunar. Kırmızı ışıkta veya trafik durduğunda motorun çalışmasını durduran otomatik Start/Stop sistemi, size şehir içinde yakıt tasarrufu sağlar.